Послуги


Послуги в кримінальних справах

Послуги в кримінальних справах передбачає представництво інтересів підозрюваного, обвинуваченого, потерпілого в кримінальному провадженні, представництво інтересів третьої особи щодо майна якої вирішується питання про арешт. В даному розділі Ви можете ознайомитися з моєю практичною діяльністю.

Детальніше  

Послуги в трудових спорах

Послуги адвоката в трудових спорах, що передбачають: поновлення на колишньому місці роботи, стягнення зарплати в повному обсязі, враховуючи додаткові надбавки і компенсації, стягнення середньомісячної заробітної плати за час вимушеного прогулу, тощо. В даному розділі Ви можете ознайомитися з моєю практичною діяльністю в відповідній галузі.

Детальніше  

Послуги адвокат в сімейних справах

Послуги адвоката в сімейних справах включають в себе: розірвання шлюбу; поділ спільного майна подружжя; стягнення аліментів; спори, пов'язані з вихованням дитини; спори про усунення перешкод у спілкуванні з дитиною, тощо. В даному розділі Ви можете ознайомитися з моєю практичною діяльністю.

Детальніше  

Послуги адвокат при ДТП

Послуги адвоката при настанні дорожньо - транспортної пригоди складаються з юридичні консультації з питань, що стосуються аварії, штрафів та дій співробітників патрульної поліції; оскарження постанов та незаконних дій співробітників патрульної поліції; відшкодування збитків, спричинених в результаті ДТП; тощо

Детальніше  

Послуги в спадкових справах

Послуги адвоката в спадкових справах передбачають надання юридичної допомоги з наступних питань: прийняття спадщини; поновлення строку на прийняття спадщини; обрахунок частки спадщини; визнання заповіту недійсним; визнання права власності на спадкове майно та ін.

Детальніше  

Послуги в спорах з банківськими та фінансовими установами

Послуги адвоката в спорах з банківськими та фінансовими установами включають надати професійної юридичної консультацію щодо банківських та фінансових спорів, супровід процесу переговорів з банком, підготовку необхідних позовних заяв, зустрічних позовів, заяв про застосування строків позовної давності, заперечень проти позову та інших необхідних документів.

Детальніше