Ваш адвокат в спорах з банківськими та фінансовими установами


Ваш адвокат в  спорах з банківськими та фінансовими установами

Спори з банками  можуть стосуватися проблемних кредитів або невиплати депозитів. Якщо з банком не вдається урегулювати конфлікт самостійно, варто заручитись допомогою кваліфікованого спеціаліста по банківським справам. Він сприятиме відстоюванню ваших прав та інтересів, а також досягненню виграшу у судових засіданнях.

Банківське право регулює не лише порядок діяльності банків, а й їх взаємовідносини з клієнтами. При підписанні договору на отримання кредиту чи депозитний вклад не всі детально ознайомлюються з його умовами. Саме через це з банком можуть виникнути конфлікти, коли в бажаний строк не вдається отримати свій депозит або проценти за невиплату кредиту стрімко зростають.

Адвокат Юрій Ковтун  зможе Вам: надати професійну юридичну консультацію щодо банківських та фінансових спорів, проаналізувати документи, супроводити комплексно на результат процес переговорів з банком, підготувати необхідні позовні заяви, зустрічні позовні заяви, заяви про застосування строків позовної давності, заперечень проти позову та інших необхідних документів, а також супроводити процес викупу власного боргу (прав вимоги за кредитним договором та договором забезпечення) від моменту проведення переговорів з банком до моменту відступлення Вам боргу. Також допоможе в поверненні надати в борг коштів, забезпечимо своєчасне накладення арешту з метою виконання рішення суду.