Рішенням суду визнано право власності на спадкове майно.


17 Apr
17Apr

До адвоката Ковтуна Юрія Олександровича звернулась клієнтка з приводу визнання права власності на 1/5 частини квартири. Первісне право власності на квартиру було зареєстровано на пять осіб: на неї, її чоловіка та  трьох дітей. В 2003 році помер її чоловік, після смерті якого вона отримала право власності на 1/5 частину квартири в порядку спадкування. В 2008 році померла її дочка, яка на момент смерті мала право власності на 1/5 частину вказаної квартири. На час смерті дочка перебувала в шлюбі, дітей вони не мали та була зареєстрована в Криму, однак на час своєї смерті вона фактично проживала разом із своєю матір”ю в м. Черкаси. Чоловік  дочки клієнтки також помер, заповіту ніхто не залишав. Жоден з ймовірних спадкоємців не звертався до нотаріуса про отримання спадщини та про відмову від спадщини в установлений законом шестимісячний строк.

Отже, Позивачка  є єдиним спадкоємцем за законом, хто має право на спадкування у першу чергу, фактично вступила в управління спадщиною, добросовісно виконувала обов”язки по утриманню спадкового майна та сплачувала за неї комунальні послуги.

Судом було досліджено всі вище перераховані обставини та рішенням від 02.04.2019 визнано за Позивачем право власності на 1/5 частину квартири в порядку спадкування за законом після  її дочки.

З текстом рішення можна ознайомитися за посиланням: http://reyestr.court.gov.ua/Review/80972499

Комментарии
* Адрес электронной почты не будет отображаться на сайте.