Рішенням суду виконавчий напис нотаріуса визнано таким, що не підлягає виконанню.


15 Nov
15Nov

До адвоката Ковтуна Юрія Олександровича звернувся клієнт в зв"зку з тим, що Рішенням Придніпровського районного суду м. Черкаси від 17.01.2019 позовні вимоги  до Публічного акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк» про зупинення нарахування відсотків та скасування нарахованих відсотків за користування кредитними коштами, відновлення залишку коштів на рахунках було задоволено та зобов"зано банк вчинити відповідні дії. Заборгованість що виникла у клієнта перед банком утворилась не з його вини, оскільки невстановленні особи списали грошові кошти з його рахунків та заволоділи ними. 

В свою чергу банк  рішення суду не виконав, а звернувся до приватного нотаріуса з заявою про вчинення ним виконавчого напису.    Приватним нотаріусом було вчинено виконавчий напис про стягнення на користь АТ КБ "Приват Банк" заборгованості у розмірі 69 916, 41 грн. та витрат, пов`язаних із вчиненням виконавчого напису у розмірі 1800 грн., а всього 71 716,41 грн, на підставі якого відкрито виконавче провадження про стягнення вищевказаної суми грошових коштів з клієнта. 

З підстав того, що клієнт своїми діями чи бездіяльністю не сприяв втраті, незаконному використанню персонального ідентифікаційного номера або іншої інформації, яка дає змогу ініціювати платіжні операції, а отже і не має нести цивільно-правову відповідальність перед відповідачем за заборгованість, що виникла не з його вини, а також того, що заборгованість не є безспірною  рішенням суду виконавчий напис визнано таким, що не підлягає виконанню.

З повним текстом вищевказаного судового рішення можна ознайомитися за посиланням: https://reyestr.court.gov.ua/Review/85096703

Комментарии
* Адрес электронной почты не будет отображаться на сайте.