Рішенням суду зменшено розмір аліментів.


19 Aug
19Aug

До адвоката Ковтуна Юрія Олександровича звернувся клієнт з якого рішенням Придніпровського районного суду м. Черкаси стягувалися аліменти на утримання неповнолітньої дитини в розмірі  1/4 всіх видів заробітку , але не менше 50% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку 

Розмір аліментів, який  стягується приводить його та його сім"ю  в скрутне матеріальне становище, оскільки він має ще двох дітей від іншого шлюбу. 

При винесенні рішення про стягнення з нього аліментів на утримання неповнолітньої дитини  відповідні обставини, а саме наявність  ще двох неповнолітній дітей, суду не були відомі, розгляд справи про стягнення аліментів відбувався без його участі, що надало підстави стверджувати про зміну його сімейного стану.   

В зв"язку з вищевикладеним,  рішенням суду зменшено розмір аліментів утримуваних за рішенням Придніпровського районного суду м. Черкаси  до 1/6 частини з усіх видів заробітку (доходу) платника щомісячно, але не менше ніж 50 % прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку. 

Ознайомитися з повним текстом судового рішення можна за посиланням: https://reyestr.court.gov.ua/Review/83193553

Комментарии
* Адрес электронной почты не будет отображаться на сайте.