Рішенням суду зобов”язано Головне управління Пенсійного фонду України в Черкаській області зарахувати стаж роботи


22 Apr
22Apr

До адвоката Ковтуна Юрія Олександровича звернулась клієнтка з приводу відмови Головним управління Пенсійного фонду в Черкаській області переведення її з пенсії по інвалідності на  пенсію за вислугу років як працівнику охорони здоров'я згідно з п. «е» ст. 55 Закону України «Про пенсійне забезпечення».

25.09.2018 року вона звернулася до відповідача із заявою про переведення з пенсії по інвалідності на  пенсію за вислугу років як працівнику охорони здоров'я згідно з п. «е» ст. 55 Закону України «Про пенсійне забезпечення». 11.10.2018 року позивач отримала від Управління застосування пенсійного законодавства Головного управління пенсійного фонду в Черкаській області рішення , відповідно до якого в призначені пенсії за вислугу років їй було відмовлено у зв'язку з відсутністю необхідного стажу для призначення пенсії відповідно до п. “е” статті 55 Закону України “Про пенсійне забезпечення”. Підстав для зарахування до спеціального стажу роботи, що дає право на пенсію за вислугу років, періоду з 03.06.1991 по 30.06.1994 року немає, так як відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я від 28.10.2002 року №385 “Про затвердження переліків закладів охорони здоров’я ” передбачена аптека як заклад охорони здоров’я ВО “Фармація” Переліком закладів і установ охорони здоров’я не передбачена, тому робота на посаді фармацевта в зазначеній установі не враховується до спеціального стажу, що дає право на пенсію за вислугу років.

Рішенням Черкаського окружного адміністративного суду Черкаської області  зобов'язано Головне управління Пенсійного фонду України в Черкаській області зарахувати до спеціального стажу період клієнта роботи на посаді фармацевта з 03.06.1991 року по 30.06.1994 рік в виробничому об’єднанні «Фармація».

З повним текстом рішення можна ознайомитися за посиланням:  http://reyestr.court.gov.ua/Review/81145611 

Комментарии
* Адрес электронной почты не будет отображаться на сайте.