Рішенням суду з ПАТ «Черкасигаз» стягнуто витрати на встановлення лічильника газу.


28 Jul
28Jul

До адвоката Ковтуна Юрія Олександровича звернувся клієнт з приводу того, що що між ним та ПАТ «Черкасигаз», був укладений договір про надання населенню послуг з газопостачання. Договором розподілу газу встановлено, що позивач є споживачем природного газу, а Оператор ГРМ виконавцем комунальної послуги, спрямованої на задоволення потреби фізичної особи у забезпеченні газопостачанням. Позивач зареєстрований та проживає в кв. АДРЕСА_1 та на нього відкрито особовий рахунок з газопостачання о/р НОМЕР_1 .

Позивач 08 лютого 2018 року за власні кошти придбав лічильник обліку газу роторний G 4 РЛ 2 ПОДІЛЛЯ, що підтверджується видатковою накладною № ФОП 078 та товарним чеком від 08.02.2018 року для подальшого його монтажу та обліку споживання природного газу за місцем його проживання.

Відповідно до акту про монтаж засобу вимірювальної техніки від 16.02.2018 року що складено між позивачем та представниками відповідача вищевказаний засіб обліку природного газу, заводський номер 1525956, було змонтовано в квартирі за місцем проживання позивача та опломбовано.

На підставі Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» та у відповідності до ч. 2 ст. 3 вищевказаного Закону позивач звернувся до відповідача з заявою про відшкодування коштів за придбання вищевказаного лічильника обліку природного газу та надав всі необхідні для проведення відшкодування документи.

Листом від 26.04.2019 року відповідач повідомив позивача про те, що після встановлення Кабінетом Міністрів України порядку та розмірів компенсації витрат на придбання та встановлення індивідуальних приладів обліку природного газу надані позивачем документи будуть використані при вирішенні питання по суті.

Зважаючи на те, що у відповідності до Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» передбачено відшкодування відповідачем коштів за придбання вищевказаного лічильника обліку природного газу, вважає бездіяльність відповідача що до невідшкодуванню вищевказаних витрат неправомірною, а від так сума витрат яку поніс позивач на придбання лічильник обліку газу роторний G 4 РЛ, заводський номер 1525956, в сумі 850 грн. підлягає стягненню з Відповідача, а тому було подано  до суду  позовом з вимогами стягнути з ПАТ “Черкасигаз” витрати на встановлення лічильника газу.

Рішенням суду від 15 липня 2019 року стягнуто  із ПАТ «Черкасигаз» витрати на придбання лічильника газу.

З текстом рішення можна ознайомитися за посиланням: http://reyestr.court.gov.ua/Review/83133695 

Комментарии
* Адрес электронной почты не будет отображаться на сайте.